
COÖRDINATOR kinesitherapie (psychomotoriek)
Nancy Theugels
Onze coördinator kinderkinesitherapie heeft al bijna 26 jaar een passie voor kinderen met leer- en ontwikkelingsmoeilijkheden. Ze behandelt kinderen tussen 3 jaar tot 14 jaar met algemene motorische ontwikkelingsproblemen (grove, fijne motoriek en schrijfmotoriek), visueel ruimtelijke en concentratieproblemen.
Naast psychomotorische therapie geeft ze ook Wobbelturnen en typcursussen (2hands4kids) aan kinderen met fijnmotorische problemen, dyspraxie of zelfs dyslexie. Ook voor begeleiding van ouders en leerkrachten, na het vaststellen van een diagnose bij een kind, kan je bij haar terecht.
Nancy studeerde in 1995 af als kinesitherapeute aan het Hoger instituut voor kinesitherapie en Ergotherapie in Antwerpen. Daarnaast behaalde ze in 1996 haar diploma Psychomotoriek bij Kinderen in Gent. Na gewerkt te hebben in een groepspraktijk startte ze in 2009 met collega Wendy Brams haar eigen multidisciplinaire praktijk : Groepspraktijk Het Klavertje in Edegem.
In 2003 startte ze tevens als zorgcoördinator in het Stedelijk Onderwijs waar ze vooral begeleiding en ondersteuning geeft op schoolniveau en op niveau van het leerkrachtenteam, ouders, kleuters en lagere schoolkinderen.
Je kan bij haar terecht voor :
-
Psychomotoriek
-
Fijne en grove motoriek
-
Schrijfmotoriek
-
Ruimtelijk visuele vaardigheden
-
Concentratieproblemen
-
Schoolrijpheid
-
Typcursus, 2hands4kids
-
Bodymap
-
Wobbelturnen
Specialisaties
-
DCD (Development Coördination Disorder of Dyspraxie)
-
ADHD/ADD
-
Bodymap-trainer
-
Dysgrafie
-
Hoogsensitiviteit
-
Wobbelturnen docent
-
Brain-gym